Jakože provozní informace a možná i červí díra

12. května 2013 v 1:01 | Osloušek Dušan
e sobota 12. května. To znamená, že už jsem si dala víc než měsíční blogovací pauzu... a to jsem napsala teprve 3 články. Hups? I když jsem pořád přemýšlela o tom, co bych mohla napsat nebo nakreslit, nikdy jsem se do toho tak nějak nepustila... Taky jsem poslední dobou docela vynechávala výtvarku. Asi mám jakousi tvořící krizi. Prostě nejsem schopná dělat nic moc jiného než jen ležet u seriálů nebo knížek (vlastně jen jedné série knížek) a spát. Ale dnes jsem se alespoň dokopala ke změně designu na něco minimalističtějšího a tomuhle vstání z mrtvejch. Do budoucna plánuju udělat pár věcí, o kterejch byste se mohli dozvědět... Takže:

Prasemnice Kordylka (to je regulérní přezdívka, ne urážka) má narozeniny (teda spíš měla) a se zbytkem naší party se už delší dobu dohadujeme na dárku. Momentální favorit je tričko s motivem nějakého seriálu, na kterém oslavenkyně ujíždí. Jelikož mají ty ze zahraničníc e-shopů dost přemrštěný poštovný a ty z českejch většinou za moc nestojí, asi bysme jí nechaly něco natisknout. A když už by se objednávalo jedno pro ni, nechala bych si asi taky nějaké udělat... s vlastním obrázkem, samozřejmě. (Pravděpodobně s greyjoyovskou krakaticí.)

Uvažovali jste někdy nad různými otázkami ohledně života, vesmíru a vůbec? Vážně vás někdy něco, co jste tak úplně nechápali, zaujalo a zajímalo, jenže jste na to pak zapomněli? Mně se to stává celkem často, takže jsem se rozhodla ty otázky zapisovat do seznamu a později je i rozuzlovávat v nové rubrice. Kordylka prý má taky čím přispět do seznamu.

Můj seznam otazníků asi nebude jediná nová rubrika. Nedávno jsem si založila bloglovin a při příležitosti prohrabávání se různými zajímavými artblogy jsem i vytvořila složku "inspirace" na liště záložek, kam poputovala řada odkazů na zajímavé umělce, na kreré jsem narazila nejen na bloglovinu, ale i dA a tumblru. Dnes jsem si říkala, proč si je vlastně nechávat pro sebe. Jednou týdně (asi v neděli) bych ráda publikovala jeden článek s nějakým inspirativním malířem/kreslířem/ilustrátorem/fotografem/sochařem - ne jen s jejich díly, ale i nějakými informacemi a mými názory. Chtěla bych dané umělce nejdřív zkontaktovat a poprosit je o svolení zveřejnění jejich božských výtvorů na mém skromném bložínku a možná i o zodpovězení pár otázek. Ale mám pocit, že to většině bude stejně šumák a že mi odpoví tak leda nějací blogeři a ti známější výtvarníci mi na nějaké e-maily budou dlabat (pokud na ně vůbec najdu kontakt, nebo budou ještě naživu). Každopádně svědomí mi velí se o něco alespoň pokusit.

Žádám vás o shovívavost ohledně pravopisných chyb, opakujících se slov, nesmyslných vět a případných červích děr v časoprostoru, které se mohou v článku nacházet. Už je skoro jedna v noci a já nemám sílu si to po sobě znovu přečíst a nedostatky si opravit.

PS: Pod článkem je pes baskervillský! Je focený mobilem a taky se mi hrůzou trochu klepaly ruce, takže kvalita fotky není úplně dechberoucí... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matěj | Web | 12. května 2013 v 10:55 | Reagovat

Ano, ano, ano!
(Má nejaktuálnější otázka: Proč nejsme koule? :D Prostě proč máme takovej "náhodnej" tvar, proč maj stromy tvar jakej maj, proč to všechno? Evoluce, jasně, ale prostě nechápu, proč nejsme koule - dokonalej tvar. Nevidím ve světě žádnej pořádek, prostě proč je to tak, jak je? Nešlo by to jinak? Celý mi to připadá takový hrozně... nahodilý.)

A pes baskervillský je cool.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama