Duben 2013

Komiksoidní štafeta - skici

6. dubna 2013 v 14:01 | Osloušek Dušan |  Galerie
ned jak jsem si obnovila blog a po dlouhé době se opět ponořila do článků srdce blogu a autorského klubu, abych zjistila co je nového, mě na první pohled zaujala komiksoidní štafeta. Už kdo-ví-kolikrát jsem se snažila vytvořit nějaký komiks, ale vždycky jsem s tím skončila po pár stranách... a to jen v případě, když jsem měla hodně volného času a odhodlání - často jsem totiž ty komiksové pokusy hodila do koše už u první stránky nebo náčrtků hlavních postav (nějaké bych ukázala, kdybych je nesmazala při posledním čištění plochy).
Že se do tohohle projektu zapojím, mi bylo hned jasné - takhle bych si mohla kdykoli od komiksu dát pauzu. Kdybych neměla nápady, prostě bych se týden neúčastnila a taky bych měla možnost si měnit styl od stránky k stránce a nikomu by to nevadilo (zatím jsem se úplně výtvarně nenašla, takže s ním ráda experimentuju).

Chtěla jsem něco vytvořit už před týdnem, ale nějak jsem se zasekla u sledování rozhovorů s herci z Game of Thrones, čtení recapů a depkaření u Theonova tagu na tumblru, takže jsem se dostala jen k lineartu prvního okénka:
Příště už ale něco nakreslím, takže jsem se rozhodla si udělat nějaké skici (hlavně kvůli oblečení, mám nutkání ho udělat trochu složitější). Najdete je níže.